• ANASAYFA
  • HAKKIMIZDA
  • HİZMETLERİMİZ
  • ONLİNE TEMİZLİK RANDEVUSU
  • İLETİŞİM

Ekonomik ve Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Arayın, Anında Fiyat Alın

0533 351 74 62

Eşyalı Ev Temizliği

Yaşantınızın devam ettiği, içinde özel eşyalarınız dahil tam kapasite kullandığınız evlerinizi güvenle bize teslim edin. Banyo tuvalet, mutfak, balkon, yatak odası, salon, koridor. Aklınıza gelen tüm yaşam alanlarınızı siler, süpürür temizler size teslim ederiz.

 


İnşaat Sonrası Temizlik

Sıfır evlerde, moloz ve inşaat artıklarının yok edilmesi ve evinizin taşınmaya hazır hale getirilmesi aşamasındaki temizlik hizmetleridir. İnşaat artıklarını özenle temizlemeli, parke ve fayans gibi yüzeylere zarar vermeden tüm atık maddeler ve tozların alınması gerekmektedir. Utku temizlik bu konuda oldukça deneyimlidir.

 


Tadilat Sonrası Temizlik

Yarı eşyalı - yarı inşaat şeklinde özel bir temizlik hizmetidir. Eşyalarınıza sinmiş insaat tozlarının mobilyalarınızdan giderilmesi için özellikle sünger gibi toz emen yüzeylerde daha da dikkatli olunmasını gerektirir. Utku temizlik konusunda deneyimli bir temizlik şirketidir.

 


Ofis - Büro İşyeri Temizliği

Spor salonları, ana okulları, oteller, bürolar, ofisler ve fabrikalarda yapılan temizlik çalışmalarımızdan oluşan bir hizmettir. Her işletmeye göre özel bir temizlik metodu tercih edilmelidir.

 


Apartman Temizliği

Haftalık belgi döngülerde yapılan temizlik türüdür. Merdiven temizliği diye de anılmakta olup, hijyene ve ilaçlamaya özen gösterilmesi gereken bir hizmet türüdür. Bina - site yöneticileri ile yapılan anlaşma-sözleşme ile belirli periyotlarda süregelen apartman Temizliği fiyatları da daire sayısı, binanın durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

 


Düzenli Temizlik Hizmeti

Ev ve işyerlerinize belirli periyotlarda verilen düzenli temizlik hizmetidir. Karşılıklı güven esasına dayanmaktadır. Evlerinizi kendi evimiz bilir, temizliğinize özen gösterir ve asla aksatmayız.

 


Cam Silme

Sizde ben temizliğimi kimseye bırakmam diyenlerdenseniz ve cam temizliği için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizi arayın.

 


Yatak Yorgan Temizliği

Tıpkı koltuk temizliği gibi yatay - yorgan temizliği de titiz ev hanımlarının sıkça tercih ettiği bir hizmettir. Yatak ve yorganlarınızı özenle temizliyor, içinize sinerek tertemiz bir uyku çekmenize yardımcı oluyoruz.

 


Panjur Temizleme

Zamanla toz toplayan ve renk değiştiren panjurlarınızı özenle temizliyor, ilk günkü gibi yepyeni bir görüntüye kavuşturuyoruz.

 


Geri Dön

İstanbul Temizlik Şirketi1492 Kişi begendi


 

 

 


Utku Profesyonel Temizlik Hizmetleri - İstanbul

Tüm İstanbul'a Temizlik Hizmetimiz Vardır


İstanbul'un Tüm İlçelerinde Uzman Ekibimiz ve Uygun Fiyatlarımız ile Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sunmaktayız

Arayın, Anında Fiyat Alın

0533 351 74 62
Türk Web Ajans